Привітання Дергачівського міського голови Вячеслава Задоренка з Днем працівників прокуратури України

1 грудня своє професійне свято відзначають працівники прокуратури України.

Діяльність прокуратури відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави.

Від вас, вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності й беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

Шановні працівники прокуратури! Бажаю успіхів, професійних здобутків, міцного здоров`я, мирного неба, наполегливості, стабільності, щастя та добробуту вам і вашим родинам!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко