Представниками Держпродспоживслужби продовжуються позапланові перевірки закладів Дергачівської громади з моніторингу дотримання карантинних обмежень

23.02.2022
З метою організації належного контролю за додержанням протиепідемічних та обмежувальних заходів проводиться робота по перевірці суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання карантинних обмежень, спричинених коронавірусною хворобою.
23 лютого перевірка проводилась за участю представників відділу самоврядного контролю Дергачівської міської ради для контролю за дотриманням прав підприємців при проведенні заходів державного нагляду.
Після перевірки визначено суб’єкти підприємницької діяльності у місті Дергачі, які не мають порушень.
Також, у деяких суб’єктів підприємницької діяльності виявлені наступні порушення:
▪ відсутність безконтактного термометру;
▪ відсутність антисептиків та паперових рушників в санвузлах;
▪ не дотримуються вимоги щодо обробки дезінфекційним засобом ручок дверей;
▪ не дотримуються вимоги щодо обмеження контакту між працівниками та відвідувачами шляхом дистанціювання (1,5 м).
На порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення та проведено роз’яснювальні бесіди.
Дергачівська міська рада закликає суб’єктів підприємницької діяльності дотримуватись карантинних правил обслуговування громадян.