Працюємо разом над відновленням громади! 9 вересня
⚠️ На 198-му добу російсько-української війни окупанти били з артилерії по місту Дергачі та територіям Безруківського, Слатиського, Русько-Лозівського, Прудянського, Токарівського округів, цілили з мінометів, танків та іншої крупнокаліберної зброї по Слатиному, Прудянці, Цупівці, Дементіївці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій. У селищі Слатине поранення уламками ворожого снаряду отримав 63-річний місцевий мешканець; наші медики доставили його до лікарні у стані середньої важкості.
⚠️ Сили оборони України не припиняють штурмувати позиції ворога і мають тактичний успіх на деяких ділянках фронту. Запеклі бої тривають на підходах до Козачої Лопані, у Цупівці, в районах Дементіївки та Великих Проходів.
✅ 9 вересня працівники виконавчих органів міської ради, місцеві депутати, волонтери і соцробітники роздавали гуманітарну допомогу в Дергачах.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 12-х вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 2 дахи в оселях самотніх пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 8-х міських електроліній, а також підключили світло 10-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.
Слава Нації! Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/5b386d3e4540ceaa341c53f1754a31f4.jpeg)
![](/storage/news/galleries/6656f6f464e9d464f7d51931158f389d.jpeg)
![](/storage/news/galleries/6249fc91104227c0773db83248567a64.jpeg)
![](/storage/news/galleries/6cb7d934cf0bdc934c1831d626fb8b8f.jpeg)