Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 9 вересня

Новини
10.09.2022

⚠️ На 198-му добу російсько-української війни окупанти били з артилерії по місту Дергачі та територіям Безруківського, Слатиського, Русько-Лозівського, Прудянського, Токарівського округів, цілили з мінометів, танків та іншої крупнокаліберної зброї по Слатиному, Прудянці, Цупівці, Дементіївці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій. У селищі Слатине поранення уламками ворожого снаряду отримав 63-річний місцевий мешканець; наші медики доставили його до лікарні у стані середньої важкості.

⚠️ Сили оборони України не припиняють штурмувати позиції ворога і мають тактичний успіх на деяких ділянках фронту. Запеклі бої тривають на підходах до Козачої Лопані, у Цупівці, в районах Дементіївки та Великих Проходів.

✅ 9 вересня працівники виконавчих органів міської ради, місцеві депутати, волонтери і соцробітники роздавали гуманітарну допомогу в Дергачах.

✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 12-х вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 2 дахи в оселях самотніх пенсіонерів.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 8-х міських електроліній, а також підключили світло 10-м абонентам.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.

Слава Нації! Все буде Україна!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше