Працюємо разом над відновленням громади! 9 серпня
⚠ На 167-й день повномасштабної військової агресії Росії проти України окупанти обстрілювати з артилерії Дергачі, Безруки, Слатине, Прудянку, Цупівку, Дементіївку, Нове, Питомник і Руську Лозову, били з танків та мінометів по селищам та селам, що перебувають у зоні активних бойових дій. Інформація про постраждалих до нас не надходила.
⚠ Козачолопанський, Проходівський округи і більша частина Токарівського старостату перебувають під окупацією. Наші захисники ведуть тяжкі бої в районі Козачої Лопані, Цупівки, Дементіївки та Великих Проходів.
✅ 9 серпня відбулася позачергова сесія міської ради, на якій ми разом з депутатами прийняли важливі рішення щодо фінансової підтримки комунальних підприємств. Дякую депутатам за підтримку мого розпорядження про призначення Ніни Іваненко на посаду директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
✅ Минулої доби працівники міської ради, соцпрацівники та волонтери здійснювали гуманітарну роботу у Дергачах і навколишніх селах: Шовкоплясах, Ємцях, Замірцях, Болибоках, Семенівці.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки закрили плівкою контури 10-ти вікон у пошкоджених приватних будинках, відремонтували 2 дахи в оселях самотніх пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 16-ти міських електромереж, а також підключили світло 16-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.
Бережіть себе, любі друзі! Разом переможемо!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/4fedcc0a56808ec3e19cf9f7062c05bb.jpg)
![](/storage/news/galleries/d0a36f8cba9a8d2a6a4bcfc67d602292.jpg)
![](/storage/news/galleries/e9af6766213cb0186d1b63a6cffbf439.jpg)
![](/storage/news/galleries/e308c48da3e012eb3aebfc8da5627b48.jpg)