Працюємо разом над відновленням громади! 9-10 липня
⚠ Протягом двох минулих діб ворог продовжував обстрілювати з артилерії Дергачі, Безруки, Слатине, Прудянку, Цупівку, Руську Лозову, Питомник та Нове. У зоні активних бойових дій окупанти били по цивільним об’єктам з танків і мінометів. Інформація про постраждалих до нас не надходила.
⚠ Проходівський, Козачолопанський і переважна частина Токарівського округів знаходяться під окупацією. Наші Збройні сили здійснюють оборону зайнятих позицій, відбивають атаки росіян під Цупівкою, Дементіївкою, на золочівсько-козачолопанському напрямку і в районі Великих Проходів.
✅ Міська рада разом з волонтерами 9 липня здійснювала гуманітарну роботу у різних районах міста Дергачі.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою і ДВП контури 8-ми вікон у пошкоджених домівках дергачівців, відремонтували дах в оселі пенсіонера.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 7-ми міських електромереж та підключили світло 8-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 4-м абонентам.
Тримаймося! Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/dbb84beb2aa35358ae18ae903a674316.jpeg)
![](/storage/news/galleries/0723bde04041b8f285cb8bc48d7a01cc.jpeg)
![](/storage/news/galleries/2474f00611c59c0aeb972bf6e8082500.jpeg)
![](/storage/news/galleries/a897a44d680440f271b5ec12b313f761.jpeg)