Працюємо разом над відновленням громади! 8 вересня
⚠️ На 197-му добу повномасштабного російського вторгнення ворожі сили завдавали ударів зі ствольної та реактивної артилерії по Дергачам, а також по населеним пунктам Безруківського, Слатинського, Прудянського, Русько-Лозівського старостатів, били з мінометів і танків по Прудянці, Цупівці, Дементіївці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій. Внаслідок обстрілів пошкоджено декілька приватних домоволодінь та об’єктів цивільної інфраструктури.
⚠️ Не маючи успіхів на фронті, російська армія продовжує чинити терор проти наших людей у тилу. Ми постійно отримуємо інформацію про акти насилля і залякування місцевого населення у Козачій Лопані та інших окупованих населених пунктах громади. До того ж гуманітарна ситуація у Козачолопанському, Токарівському та Проходівському округах є вкрай складною, а організація «зелених» коридорів не є можливою. Уся надія на наших захисників, які щодня ведуть важкі бої за звільнення окупованих територій.
✅ Вчора Дергачівська міська рада за підтримки волонтерів і соціальних працівників проводила гуманітарну роботу у різних районах Дергачів.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 10-х вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували один дах.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 21-ї міської електролінії, а також підключили світло 21-му абоненту.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 7-м абонентам.
Україні потрібна тільки перемога! Віримо у ЗСУ!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/98dd1d6adf206d1b7f88e962737bd886.jpg)
![](/storage/news/galleries/bc94c03ff1c5b465e8b0d006b4f315c6.jpg)
![](/storage/news/galleries/39bd1df711b0ff466e050717b539d796.jpg)
![](/storage/news/galleries/875f7676cc6b22df891944f8de2bcc46.jpg)
![](/storage/news/galleries/41162b8b1b71b6a4181c0091fac86402.jpg)