Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 8 вересня

Новини
09.09.2022

⚠️ На 197-му добу повномасштабного російського вторгнення ворожі сили завдавали ударів зі ствольної та реактивної артилерії по Дергачам, а також по населеним пунктам Безруківського, Слатинського, Прудянського, Русько-Лозівського старостатів, били з мінометів і танків по Прудянці, Цупівці, Дементіївці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій. Внаслідок обстрілів пошкоджено декілька приватних домоволодінь та об’єктів цивільної інфраструктури.

⚠️ Не маючи успіхів на фронті, російська армія продовжує чинити терор проти наших людей у тилу. Ми постійно отримуємо інформацію про акти насилля і залякування місцевого населення у Козачій Лопані та інших окупованих населених пунктах громади. До того ж гуманітарна ситуація у Козачолопанському, Токарівському та Проходівському округах є вкрай складною, а організація «зелених» коридорів не є можливою. Уся надія на наших захисників, які щодня ведуть важкі бої за звільнення окупованих територій.

✅ Вчора Дергачівська міська рада за підтримки волонтерів і соціальних працівників проводила гуманітарну роботу у різних районах Дергачів.

✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 10-х вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували один дах.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 21-ї міської електролінії, а також підключили світло 21-му абоненту.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 7-м абонентам.

Україні потрібна тільки перемога! Віримо у ЗСУ!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше