Працюємо разом над відновленням громади! 8 липня
⚠ Минулої доби ворог бив з артилерії по місту Дергачі, а також по Безруківському, Слатинському, Прудянському, Токарівському, Русько-Лозівському старостинським округам. Окупанти обстрілювали з танків та мінометів Прудянку, Цупівку, Дементіївку, Нове та Питомник. У результаті обстрілів на території громади знову є значні руйнування приватних будинків, у Дергачах пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури.
⚠ На лінії фронту тривають бої в районі Великих Проходів, Козачої Лопані, Цупівки, Дементіївки. Збройні сили України тримають оборону та атакують ворога.
✅ 8 липня міська рада спільно з соціальними працівниками й волонтерами проводила гуманітарну роботу у Дергачах, Слатиному, а також у санаторії «Бермінводи», де перебувають евакуйовані мешканці громади.
✅ Працівники Дергачікомунсервісу ліквідували ще одне несанкціоноване звалище у місті.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою і ДВП контури 8-ми вікон у пошкоджених домівках дергачівців, відремонтували 2 дахи в оселях пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 7-ми міських електромереж та підключили світло 7-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.
Не падайте духом! Молімося за наших захисників!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/06a10dee96b61e6b88a2fa2cc01a9220.jpg)
![](/storage/news/galleries/23603c8e3302fd050ddbdcf1cdbf386a.jpg)
![](/storage/news/galleries/f49d0c1a2ac5118216c61302dafcc249.jpg)
![](/storage/news/galleries/61cdb483b057d1b19d6d35d9a1a0eab0.jpg)
![](/storage/news/galleries/9b11fdb8270eb0da8d2288179e742421.jpg)