Працюємо разом над відновленням громади! 7 вересня
❗ На 196-й день російсько-української війни окупанти активно били з артилерії по Дергачам, Безрукам, Слатиному, Прудянці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій, обстрілювали населені пункти, близькі до лінії розмежування, з танків та мінометів. Внаслідок цього у селі Безруки поранення отримали 73-річний чоловік і 70-річна жінка, у селищі Слатине постраждала 53-річна жінка. Усі травми – середньої важкості від осколкових уражень тіла.
⚠️ Збройні сили України стримують російського агресора під Козачою Лопанню, Цупівкою, Дементіївкою та на підходах до Великих Проходів.
✅ 7 вересня працівники міськради та волонтери роздавали гуманітарну допомогу у декількох районах Дергачів.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки проводили роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 8-х вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували дах 2- х будинків в оселях самотніх пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 19-х міських електроліній, а також підключили світло 19-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 8-м абонентам.
Тримаймося і працюймо на перемогу України!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/a2981a6e55d6342c4e0ececb99c6c01f.jpeg)
![](/storage/news/galleries/9d97bd2b75970dd082f0e38ed79948ec.jpeg)
![](/storage/news/galleries/0d64d414d38ee2aec35c7670f13bb6c9.jpeg)