Працюємо разом над відновленням громади! 7 травня
⚠ За останню добу окупаційні війська знову здійснювали артилерійські бомбардування житлових масивів Дергачівщини. Постраждали приватні будинки у Руській Лозовій, Слатине та Прудянці. Однак, завдяки вдалим контрнаступальним діям, Збройним силам України на північному сході Слобожанщини вдалося відтіснити агресора і зменшити загрозу артобстрілів міста Дергачі. Сьогодні був чи не перший день з початку війни, коли по місту не було прильотів. Також за останні 24 години ми не отримували інформацію щодо постраждалих цивільних осіб.
❗На жаль, відсутність прильотів по Дергачам не означає, що нам можна повернутись до звичайного життя. Напередодні травневих свят я закликаю всіх бути особливо пильними: не покидати зайвий раз безпечні місця, не ходити до лісу, до водоймищ, не перебувати на відкритій місцевості і не зловживати алкоголем! Сьогоднішня ситуація змушує нас напружитись у ті дні, коли ми зазвичай звикли розслаблятись, тож давайте не будемо давати ворогу приводів для здійснення провокацій.
⚠ Поки що під окупацією залишаються Токарівський, Проходівський, Козачолопанський старостинські округи, Цупівка Прудянського округу, селище Питомник та село Нове Русько-Лозівського округу. Вкотре хочу нагадати, що російська сторона не бажає розглядати можливість організації гуманітарних коридорів на підконтрольну Україні територію.
✅ 7 травня ми здійснювали гуманітарну роботу у Дергачах, Замірцях, Безруках, Слатине, Прудянці та Руській Лозовій.
✅ Дергачівські медики, енергетики, комунальники, силовики та добровольці-волонтери продовжують допомагати місцевим мешканцям, підтримувати порядок на вулицях нашого міста, а також в селищах і селах, де це можливо.
☑️ Працівники Дергачівського району електромереж протягом робочого дня відновили 5 пошкоджених зовнішніх електромереж у місті, а також за локальними заявками підключив до електропостачання ще 5 об’єктів.
Бажаю усім витримки та терпіння! Разом переможемо!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/33e3024e265a5e67add4502326169bbb.jpg)
![](/storage/news/galleries/e2146421034fa8b35c203c9a2f6f3146.jpg)
![](/storage/news/galleries/d81592663952c5a5063ca521fa600d2a.jpg)
![](/storage/news/galleries/27343bdc0a70e1361a8d80863b17bf84.jpg)
![](/storage/news/galleries/b813ee34f14dc476fc87d268d4f1b57f.jpg)
![](/storage/news/galleries/5d8747886eb5a082eacb0b1d09981e7c.jpg)