Працюємо разом над відновленням громади! 7 липня
⚠ На 134-й день війни російська армія наносила артилерійські удари по Дергачам, Слатиному, Прудянці, Руській Лозовій, а також цілила з мінометів і танків по Цупівці, Прудянці, Дементіївці, Питомнику, й Новому. У селищі Слатине в результаті обстрілів серйозно пошкоджена газорозподільча дільниця. Це ще більше ускладнює можливість відновлення газопостачання у наших старостинських округах. Інформація про постраждалих цивільних осіб до нас не надходила.
⚠ Козачолопанський, Проходівський, більша частина Токарівського округів перебувають під окупацією. Збройні сили України відбили ворожі атаки на Дементіївку, продовжують бої за Цупівку та в лісовому масиві між Питомником і Великими Проходами.
✅ 7 липня міська рада за підтримки соцслужб та волонтерів здійснювала видачу гуманітарної допомоги у Дергачах і Слатиному.
✅ Наші комунальники проводили покіс трави у Дергачах та ліквідували ще 4 несанкціонованих звалища на території міста.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою і ДВП контури 16-ти вікон у пошкоджених домівках дергачівців, відремонтували 2 дахи в оселях пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 6-ти міських електромереж та підключили світло 6-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 4-м абонентам.
Віримо у ЗСУ! Слава нації!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/7229c9d64187e8ead56b88673ee33850.jpg)
![](/storage/news/galleries/14535d045d01b2a6038a4f2d7e43a824.jpg)
![](/storage/news/galleries/666203ba61bf73be6d6b1007182b4275.jpg)
![](/storage/news/galleries/6393fba5f4804570e8fde3ed5b335d19.jpg)
![](/storage/news/galleries/c7a210d4d22727db94b7249fd78d509e.jpg)