Працюємо разом над відновленням громади! 7 березня
⚠ Протягом дня ворожа артилерія систематично обстрілювала місто Дергачі та інші населені пукти громади, застосовуючи дуже небезпечні касетні бомби.
▪ Було завдано ударів по Дергачівському ліцею №3 і житлових кварталах міста.
▪ Як мінімум троє людей загинуло. П’ятнадцять осіб з різними формами поранень було доставлено до Дергачівської центральної лікарні, серед них – чотирирічна дитина.
▪ Також було пошкоджено міську систему газопостачання, але екстрені служби оперативно локалізували проблему.
✅👶 При цьому за останню добу у пологовому відділенні нашої лікарні народилося п’ять малюків!
⚠ Через обстріли працівникам Дергачівського району електромереж досі не вдається усунути аварію на високовольтній лінії, у зв’язку з чим без електроенергії та зв’язку залишається більшість населених пунктів Дергачівщини. Тим не менш, ми не припиняємо працювати над вирішенням цієї проблеми!
✅ Організація гуманітарної допомоги у вигляді продуктів та ліків для малозахищених верств населення продовжується. Вкотре прошу мешканців старостинських округів з розумінням поставитись до продовольчих проблем: міська рада та волонтери не в силах швидко налагодити цей процес у зв’язку з об’єктивними обставинами.
✅ Комунальні служби і дружини громадської безпеки продовжують виконувати свою роботу!
Дякую усім, хто допомагає! Ми обов’язково переможемо!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/118a09eafd697fdb47366f62c1538567.jpg)
![](/storage/news/galleries/bb371f9fa43561004d4f2097e2d231a1.jpg)
![](/storage/news/galleries/debc0fa9c4088aaa1359c62201a16a58.jpg)
![](/storage/news/galleries/39cbf022d9087bf48632c2b1c3cdda99.jpg)
![](/storage/news/galleries/0fa97a7d5da48fc518fcafaef257857b.jpg)
![](/storage/news/galleries/9a725b5643f48b36ca9a14df8dc99ff0.jpg)
![](/storage/news/galleries/117a25ac5d97bb85072e0a332cd76f45.jpg)
![](/storage/news/galleries/5fb7fe31f38673575f761efb0f8b1656.jpg)
![](/storage/news/galleries/2314cda6fb6e6d06082d03060d0f6d04.jpg)