Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 6 вересня

Новини
07.09.2022

⚠️ На 195-й день війни окупанти не припиняли завдавати артилерійських ударів майже по всім населеним пунктам Дергачівщини, а також цілили з мінометів і танків по Прудянці, Цупівці, Дементіївці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій. Інформація про постраждалих до нас не надходила.

⚠️ На лінії фронту тривають бойові зіткнення. Сили оборони України завдають втрат ворогу під Козачою Лопанню, Цупівкоб, Дементіївкою та Великими Проходами.

✅ Минулої доби міська рада разом з волонтерами і соціальними працівниками роздавала гуманітарну допомогу у Дергачах, Ємцях, Замірцях, Шовкоплясах, Болибоках, Білашах, Масліях та Семенівці.

✅ Члени Корпусу громадської безпеки проводили роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 8-х вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували дах одного будинку.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 5-х міських електроліній, а також підключили світло 7-м абонентам.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 7-м абонентам.

Все буде Україна!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше