Працюємо разом над відновленням громади! 6 вересня
⚠️ На 195-й день війни окупанти не припиняли завдавати артилерійських ударів майже по всім населеним пунктам Дергачівщини, а також цілили з мінометів і танків по Прудянці, Цупівці, Дементіївці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій. Інформація про постраждалих до нас не надходила.
⚠️ На лінії фронту тривають бойові зіткнення. Сили оборони України завдають втрат ворогу під Козачою Лопанню, Цупівкоб, Дементіївкою та Великими Проходами.
✅ Минулої доби міська рада разом з волонтерами і соціальними працівниками роздавала гуманітарну допомогу у Дергачах, Ємцях, Замірцях, Шовкоплясах, Болибоках, Білашах, Масліях та Семенівці.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки проводили роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 8-х вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували дах одного будинку.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 5-х міських електроліній, а також підключили світло 7-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 7-м абонентам.
Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/3d2e8980d153c700c58398c192f1e2ac.jpeg)
![](/storage/news/galleries/fbe5febfb2fe4807f82567c93bc9e895.jpeg)
![](/storage/news/galleries/c2c1bbf5d39e369bad42aa8899a87aa3.jpeg)