Працюємо разом над відновленням громади! 6 травня
⚠ Протягом доби ворожі сили продовжили систематичні артилерійські обстріли населених пунктів Дергачівщини. Під ударами опинилися житлові сектори у Дергачах разом з деякими навколишніми селами, а також Слатине, Прудянка і Руська Лозова. Інформація про постраждалих серед цивільного населення до нас не надходила.
⚠ Токарівський, Проходівський, Козачолопанський старостинські округи, Цупівка Прудянського округу, селище Питомник та село Нове Русько-Лозівського округу поки що залишаються під окупацією. Організувати звідти зелені коридори неможливо, розпочати там гуманітарну роботу зараз теж.
✅ Тим не менш, незважаючи на обстріли, співробітники наших виконавчих органів, соціальних служб та волонтери впродовж дня роздавали продовольчу і санітарно-гігієнічну допомогу мешканцям Дергачів, Ємців, Шовкоплясів, Замірців, Семенівки, Білашів, Безруків, Слатине, Прудянки та Руської Лозової. Евакуйованим до санаторію «Бермінводи» русько-лозівчанам сьогодні також відвезли необхідний одяг та інші споживчі товари.
✅ Працівники медичної сфери, екстрених служб, силових структур, робітники житлово-комунального господарства разом з небайдужими добровольцями – місцевими мешканцями – продовжують підтримувати життєздатність Дергачівщини.
⚠ Нагадаю, що на сьогоднішній день неможливо відновити газопостачання у громаді, оскільки ремонтні роботи треба проводити на території, де зараз тривають бойові дії.
☑️ Дергачівські енергетики протягом робочого дня відновили 13 з 15 пошкоджених зовнішніх електромереж у місті, а також за локальними заявками підключив до електропостачання ще 13 об’єктів.
Наша сила – в єдності! Не забуваймо про це та молімося за захисників Української держави!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/05a5256ddd726988f134efd6fe933e13.jpg)
![](/storage/news/galleries/36f460705b58bf8b36d8236bc6b99897.jpg)
![](/storage/news/galleries/03e40da1e01d178ec9ad9ee6b6f0d006.jpg)
![](/storage/news/galleries/346aeabe240322daa44747334a96a266.jpg)
![](/storage/news/galleries/c56502f9c02747e4a378de1c753fd53a.jpg)
![](/storage/news/galleries/87d49252a80b1151227b24121ea38de7.jpg)
![](/storage/news/galleries/a714a1a3286c6665049a278c0cf3f5bf.jpg)