Працюємо разом над відновленням громади! 6 квітня
⚠ Козачолопанський, Токарівський, Проходівський, Русько-Лозівський старостати та Цупівка Прудянського округу залишаються окупованими. Зв’язку з цими територіями немає, продовжити там гуманітарну роботу ми теж, на жаль, не можемо.
✅ Сьогодні нам вдалося відправити продовольство для забезпечення потреб мешканців Безрук, Слатине, Прудянки. Також здійснювалась гуманітарна робота в Дергачах.
✅ Працівники Дергачівського РЕМу, газової служби, місцевого відділення швидкої допомоги, ДСНС та наші комунальники продовжували працювати над порятунком людських життів, відновленням комунікацій міста, знешкодження вибухонебезпечних снарядів. Члени благодійної організації «Харків-SOS» допомогли з евакуацією жителів, які бажали виїхати з території громади.
Дякую всім за допомогу! Разом переможемо та відбудуємо Дергачівщину!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/a7686f550ba90aac00bd1760453f69f0.jpg)
![](/storage/news/galleries/9067f1480c7a16946438662e74a5c0c4.jpg)
![](/storage/news/galleries/ef80bbe078df0a2acb94f9a56683ef0a.jpg)
![](/storage/news/galleries/b34d570c9ab6e42cd1fc86436e5247e4.jpg)
![](/storage/news/galleries/794d34a2c0139a59601535e5bb3304ad.jpg)