Працюємо разом над відновленням громади! 6 березня
⚠ Без електроенергії та зв’язку досі залишаються населені пункти шести старостинських округів Дергачівської громади, у селі Безруки є зв’язок і частково електроенергія. Ситуація пов’язана з аварією на високовольтній лінії, а також пошкодженням спецтехніки, яка дозволяє працівникам Дергачівського району електромереж усувати такі проблеми. Ми робимо усе можливе, щоб вирішити питання якнайшидше.
❓ За останню добу надходить багато питань з приводу того, як зв’язатися зі знайомими з територій, що тимчасово без зв’язку.
⚠ Інформую, що у міської ради немає ресурсу для перевірки кожного з тисяч місцевих мешканців на предмет того, як вони почуваються. Наші старости працюють на місцях і вирішують проблеми виходячи з наявних можливостей.
✅ Важливо, що поранених та загиблих серед цивільного населення протягом доби на Дергачівщині немає!
✅ Триває організація гуманітарної допомоги для малозахищених верств населення, для хворих у стаціонарі нашої лікарні, новонароджених дітей та їхніх матусь у пологовому відділенні. Доставляємо продукти і медикаменти по Дергачам та до старостатів. Пекарні працюють в активному режимі.
✅ Усі комунальні служби продовжують працювати у штатному режимі, а громадські дружини забезпечувати порядок у місті!
Дякую усім! Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/96dd643a6500a5f8cce538082b4d11f7.jpg)
![](/storage/news/galleries/47d5577b2ae2af08687d3e07c5713e8b.jpg)
![](/storage/news/galleries/cd657aef1cdbd33a923342d46b1c6652.jpg)
![](/storage/news/galleries/589cbe85d7220449ec8c3c6ae5f70ce2.jpg)
![](/storage/news/galleries/b294271bbf274f5ae4545b2dfd8d63b6.jpg)
![](/storage/news/galleries/733905e54b5b87c02c20afd43f7e0f2f.jpg)