Працюємо разом над відновленням громади! 5 вересня
⚠️ На 194-й день повномасштабної війни російська армія цілила з артилерії по Дергачам, Безрукам, Слатиному, Прудянці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій. Ближче до лінії зіткнення ворог використовував танки та міномети для ударів по житловим спорудам у Цупівці, Прудянці, Дементіївці, Питомнику. Інформація про постраждалих до нас не надходила.
⚠️ Під Великими Проходами, Дементіївкою, Цупівкою і в районі Козачої Лопані продовжуються важкі бої. Збройні сили України намагаються витіснити ворога до лінії державного кордону та утримують оперативну перевагу.
✅ 5 вересня працівники й депутати Дергачівської міської ради, волонтери, соціальні робітники здійснювали гуманітарну роботу у Дергачах, Безруках та Слатиному.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки проводили роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 12-х вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували дах одного будинку.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 23-х міських електроліній, а також підключили світло 23-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.
Дякую усім небайдужим за роботу на благо громади! Крокуватимемо вперед разом!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/735d48115b75456615648071f08b9090.jpeg)
![](/storage/news/galleries/96318cc063a9204190056751559f4f1f.jpeg)
![](/storage/news/galleries/fe72bee3fd306d04927bfa49138ed1b4.jpeg)
![](/storage/news/galleries/a83ba342d20fcc40bd879a62b7343dee.jpeg)