Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 5 вересня

Новини
06.09.2022

⚠️ На 194-й день повномасштабної війни російська армія цілила з артилерії по Дергачам, Безрукам, Слатиному, Прудянці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій. Ближче до лінії зіткнення ворог використовував танки та міномети для ударів по житловим спорудам у Цупівці, Прудянці, Дементіївці, Питомнику. Інформація про постраждалих до нас не надходила.

⚠️ Під Великими Проходами, Дементіївкою, Цупівкою і в районі Козачої Лопані продовжуються важкі бої. Збройні сили України намагаються витіснити ворога до лінії державного кордону та утримують оперативну перевагу.

✅ 5 вересня працівники й депутати Дергачівської міської ради, волонтери, соціальні робітники здійснювали гуманітарну роботу у Дергачах, Безруках та Слатиному.

✅ Члени Корпусу громадської безпеки проводили роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 12-х вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували дах одного будинку.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 23-х міських електроліній, а також підключили світло 23-м абонентам.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.

Дякую усім небайдужим за роботу на благо громади! Крокуватимемо вперед разом!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше