Працюємо разом над відновленням громади! 5 травня
⚠ Окупанти продовжують активно обстрілювати місто Дергачі, селища і села нашої громади. Особливо значні руйнування від обстрілів, окрім міста, є у Прудянці, Слатине, Руській Лозовій та деяких інших селах, де знищено багато приватних будинків, магазинів, підприємств тощо. Також, на жаль, я змушений констатувати, що посівної кампанії цього року не буде, бо фермерські господарства або знищені, або пограбовані окупантами, а посівні площі засіяні мінами та снарядами.
⚠ Досі під окупацією перебувають Токарівський, Проходівський, Козачолопанський старостинські округи, Цупівка Прудянського округу, селище Питомник та село Нове Русько-Лозівського округу. Ще раз нагадаю тим, хто починає розмови про зелені коридори: їх організувати неможливо, бо з російської сторони ніхто не збирається обговорювати це питання.
✅ Сьогодні ми здійснювали гуманітарну роботу у Дергачах, Безруках, Слатине, Прудянці і Руській Лозовій. Зараз триває роздача продовольчих і санітарно-гігієнічних пакунків, яку ми плануємо продовжувати щодня.
✅ Медичні працівники, рятівники, поліцейські, та робітники служб житлово-комунального сектору працюють щодня у посиленому режимі.
⚠ На жаль, ми поки що не зможемо відновити газопостачання у громаді, бо пошкоджена ділянка газогону знаходиться на території, де зараз тривають бойові дії.
☑️ Водночас Дергачівський РЕМ за день відновив 8 пошкоджених зовнішніх електромереж у місті, а також за локальними заявками підключив до електропостачання ще 8 об’єктів.
Нехай Господь оберігає кожного з вас! Слава захисникам України!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/ef88165ccd28ddd9d96d75212675911e.jpg)
![](/storage/news/galleries/5c76c393ce5a1727c6f0fdf34eba2ecc.jpg)
![](/storage/news/galleries/3cad68858dc759f989502c78209fc4fc.jpg)
![](/storage/news/galleries/fef51a1be251fb934f0a171b69c88d8c.jpg)
![](/storage/news/galleries/2d4aff0e37cf676ada8d8890020ab31e.jpg)
![](/storage/news/galleries/ffb9ad50718992a5f6d0af391dc10f79.jpg)