Працюємо разом над відновленням громади! 5 серпня
⚠ На 163-й день повномасштабної російсько-української війни окупанти наносили артилерійські удари по Дергачам, Безрукам, Слатиному, Прудянці, Дементіївці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій. Ворог цілив з танків і мінометів по Цупівці, Дементіївці, Питомнику й по Руській Лозовій. У результаті обстрілів зруйновано декілька приватних будинків і господарчих споруд. Інформацію про постраждалих ми не отримували.
⚠ Збройні сили України продовжують бойові дії за звільнення окупованих територій Козачолопанського, Проходівського, Токарівського старостинських округів. Загальна ситуація на фронті залишається стабільно напруженою.
✅ Минулого дня працівники й депутати міської ради спільно з соціальними працівниками і волонтерами проводили гуманітарну роботу в Дергачах та Слатиному.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки закрили плівкою контури 20-ти вікон у пошкоджених приватних будинках, відремонтували 5 дахів в оселях пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 14-ти міських електромереж, а також підключили світло 15-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 4-м абонентам.
Дякую небайдужим людям за підтримку та безпосередню допомогу Дергачівщині! Разом – ми сила!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/87d26cfe20c6f79372dd60f7d50bfdef.jpeg)
![](/storage/news/galleries/64ba9bcf1747e0354c306c68b19a3b6d.jpeg)
![](/storage/news/galleries/748538d7795825aad000438369c0a297.jpeg)
![](/storage/news/galleries/2c6da10ab75a5c4471f56c1c9b22739f.jpeg)