Працюємо разом над відновленням громади! 4 травня
⚠ Протягом минулої доби ворог не припиняв артилерійських обстрілів наших населених пунктів. Знову постраждали цивільні об’єкти у Дергачах, Безруках, Слатине, Прудянці, Руській Лозовій. Інформації про постраждалих немає.
⚠ Токарівський, Проходівський, Козачолопанський старостати, а також село Цупівка Прудянського округу, селище Питомник та село Нове Русько-Лозівського округу поки що перебувають під окупацією. Організувати зелені коридори для евакуації звідти місцевого населення на підконтрольну Україні територію наразі неможливо.
✅ 4 квітня ми здійснювали гуманітарну роботу у Дергачах, Болибоках, Масліях, Безруках, Лещенках, Слатине, Прудянці і Руській Лозовій. Продовжили видавати президентські продуктові набори, гігієнічні пакунки від Міжнародного комітету Червоного Хреста, а також годували мешканців міста гарячими обідами від Благодійного фонду Юлії Скубак. Хочу подякувати усім нашим донорам за підтримку!
✅ Наші медики, комунальники, енергетики, газовики та працівники ДСНС щодня виконують покладені на них обов’язки, рятуючи людські життя й підтримуючи функціонування житлово-комунального господарства.
Слава нації! Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/f8528de47f9c9737b16b0b0235f967a5.jpg)
![](/storage/news/galleries/4f9d335c744f94c730335fe8da34639a.jpg)
![](/storage/news/galleries/8016bc45064ea3b294594c1a1429edab.jpg)
![](/storage/news/galleries/d6c4cf7fc910b4495c220916692647f4.jpg)
![](/storage/news/galleries/237bc5cef13f606bf5fc1be9a67e3cce.jpg)