Працюємо разом над відновленням громади! 4 серпня
⚠ Минулої доби російська армія обстрілювала зі ствольної й реактивної артилерії майже всі підконтрольні ЗСУ населені пункти нашої громади. Над селищем Слатине окупанти знову застосували проти цивільного населення фосфорні снаряди, в результаті чого згоріло щонайменше 6 приватних будинків. У зоні активних бойових дій ворог бив з мінометів і танків по Цупівці, Прудянці, Дементіївці, Новому, Питомнику та по Руській Лозовій. Інформація про постраждалих до нас не надходила.
⚠ На окупованих територіях Токарівського, Проходівського, Козачолопанського округів ворог продовжує тероризувати й залякувати місцеве населення. Представники окупаційної псевдоадміністрації проводять дезінформаційну кампанію, спрямовану на дискредитацію української влади та ЗСУ. В цей час наші Збройні сили ведуть позиційні бої на основних напрямках по лінії Цупівка – Дементіївка – Великі Проходи, а також між Золочевом та Козачою Лопанню.
✅ 4 серпня ми роздавали гуманітарну допомогу в різних районах Дергачів, а також відправили продовольство до Слатиного.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки закрили плівкою контури 12-ти вікон у пошкоджених приватних та адміністративних будинках, відремонтували 2 дахи в оселях самотніх пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 17-ти міських електромереж, а також підключили світло 18-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 3-м абонентам.
Віримо у ЗСУ, працюємо на перемогу! Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/365d7dc49c67344597bb58220e89c3e6.jpg)
![](/storage/news/galleries/65b9d12a90bfabb5c62debe90966fed1.jpg)
![](/storage/news/galleries/22d53171c95947b0cc5cc7c3f9a7339b.jpg)
![](/storage/news/galleries/bedd1deeb16de1192271e87413b0842c.jpg)
![](/storage/news/galleries/2a267faf9b24ff5a6baae2a95de6d185.jpg)