Працюємо разом над відновленням громади! 4 квітня
❗За останню добу ворожі бомби знову інтенсивно падали на Дергачі. У результаті було серйозно пошкоджено будівлі Храму Різдва Пресвятої Богородиці, частково зруйновано декілька житлових будинків, одну з електропідстанцій міста, також постраждав стадіон «Авангард». Інформація про жертв чи поранених не надходила, але більша частина міста залишилася без світла.
✅ Зусиллями працівників Дергачівського РЕМу протягом дня вдалося відновити значну частину пошкоджених електроліній. Газова служба тим часом продовжила аварійні роботи на ділянці пошкодженого газогону до Ємців і Шовкоплясів.
⚠ Русько-Лозівський, Проходівський, Токарівський, Козачолопанський старостинські округи та село Цупівка Прудянського округу повністю заблоковані агресором. Ситуація з неможливістю надання гуманітарної допомоги мешканцям цих територій не змінюється.
✅ Сьогодні наші соціальні працівники, члени виконавчих органів влади і волонтери проводили гуманітарну роботу в Дергачах та у підконтрольних Україні старостатах – Безруківському, Слатинському, частково Прудянському. Ще раз нагадую, що найнеобхідніші ліки ви можете отримати у місцевих сімейних амбулаторіях, стаціонарі Дергачівської лікарні та у Центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Нехай оберігає усіх вас Господь Бог! Слава Україні!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/b60881c9eb1b8f694101c5bd69bd650a.jpg)
![](/storage/news/galleries/b2f5978202f26428ffd1385baf6036e7.jpg)
![](/storage/news/galleries/2cd3146f6daad5d6f7a58108482c2cb1.jpg)
![](/storage/news/galleries/0a99098ea8b3901e049da80e890e96b4.jpg)
![](/storage/news/galleries/0fcf26349d9e223ec093ca49d4821ede.jpg)
![](/storage/news/galleries/43cfa00cd8caed965e7fba997c4b7a00.jpg)
![](/storage/news/galleries/1c40084b97bef294e0ca717a3c41d74f.jpg)
![](/storage/news/galleries/13b553fca3f0e8a29d697194f0903550.jpg)
![](/storage/news/galleries/9518364d81581b030e6f4c2c334964aa.jpg)