Працюємо разом над відновленням громади! 4 березня
За сьогоднішній день:
✅ Дергачівська громада знову опинилась під ворожими обстрілами, в результати яких постраждали житлові будинки. Є один поранений, якому зараз надається допомога у Дергачівській центральній лікарні.
✅ Працівники Дергачівського району електромереж намагаються відновлювати електропостачання, але через бойові дії часто не можуть дістатися до місць аварії та працювати. У зв’язку з цим прошу місцевих мешканців з розумінням ставитись до ситуації з відсутністю електроенергії. Ми вирішимо проблему як тільки з’явиться така можливість.
✅ Міські комунальні служби, а також медичні заклади продовжують виконувати свою роботу. Амбулаторії у старостатах теж працюють.
✅ Забезпечується порядок зусиллями місцевих громадських дружин.
✅ Продовжуємо допомагати малозахищеним верствам населення. До старостатів за можливості поставляємо продовольство та ліки.
Дякую всім! Разом переможемо!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/46c5bef4b0eb7716b2ba5ed7bcdf40a0.jpg)