Працюємо разом над відновленням громади! 31 березня
Новини
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![⚠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t63/1.5/16/26a0.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Вкотре щиро дякую усім, хто працює та допомагає громаді! Не маю жодних сумнівів, що з такою командою перемога не за горами! ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/9bd85410ef86715c27457aaa1dd67d73.jpg)
![](/storage/news/galleries/8031b48883db9f32925033bf63dc0cd5.jpg)
![](/storage/news/galleries/fa0944e426ed712e4c731c3640707ee2.jpg)
![](/storage/news/galleries/3596846bb2e7e528f5fce84af6f9ad1e.jpg)
![](/storage/news/galleries/6838a31b4e346cad0b7c514471c9430c.jpg)
![](/storage/news/galleries/96ca4216c908539b2665f004ca0ebc08.jpg)
![](/storage/news/galleries/d7d9d693b182236ee030e11f0c5ae757.jpg)
![](/storage/news/galleries/d60391124ccca68d069f071bcb93fe27.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше