Працюємо разом над відновленням громади! 30 серпня
⚠️ На 188-му добу повномасштабного вторгнення російська армія продовжила вести артилерійські обстріли по цивільним об’єктам Дергачівської громади. Найбільших руйнувань продовжують зазнавати Слатине, Прудянка та Руська Лозова. Цупівка, Дубівка, Дементіївка, Нове та Питомник вже й так майже повністю знищені внаслідок артилерійських, мінометних, танкових обстрілів та авіаударів ворожих сил. Інформацію про постраждалих за останню добу ми не отримували.
⚠️ Захисники України тримають оборону по всій лінії фронту, не дозволяючи окупантам просунутись уперед. Важкі бої тривають у Цупівці, під Дементіївкою та Великими Проходами. Загалом ситуація на фронті залишається стабільною.
✅ 30 серпня працівники Дергачівської міської ради за підтримки волонтерів роздавали гуманітарну допомогу у Дергачах, Білашах, Болибоках, Замірцях, Ємцях, Шовкоплясах та Семенівці.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки проводили роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 10-ти вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 2 дахи в оселях дергачівців.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 5-ти міських електроліній, а також підключили світло 7-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 6-м абонентам.
Дякую усім небайдужим громадянам за співпрацю!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/8d46efefd0f25447992fd4a87fe878e3.jpeg)
![](/storage/news/galleries/d9a5b794348f68d0da295de6eca904c9.jpeg)
![](/storage/news/galleries/9bfc6455b0aa3f7305e87621f7012e7e.jpeg)
![](/storage/news/galleries/9dbbab8c13d4f5bdd657732531092723.jpeg)