Працюємо разом над відновленням громади! 30 квітня
⚡ Вчора відбулася друга хвиля евакуації з Руської Лозової до Харкова для тих, хто бажав виїхати. Органи влади разом волонтерами евакуювали до обласного центру ще близько 100 осіб. Деякі мешканці, попри небезпеку, прийняли рішення залишитись у селі.
⚠ Тим час ворог не припиняв артилерійські бомбардування населених пунктів Дергачівщини. Окупанти обстрілювали Руську Лозову, Прудянку, Слатине, Безруки та Дергачі. Постраждали об’єкти цивільної інфраструктури та житлові помешкання; на Посьолку в Дергачах зруйновано три багатоквартирних будинки. Інформацію про загиблих чи травмованих ми не отримували.
⚠ Козачолопанський, Токарівський, Проходівський старостати, а також Цупівка Прудянського округу, селище Питомник та село Нове Русько-Лозівського округу досі перебувають під контролем ворога. Саме звідти він наносить удари по нашому місту, селищам і селам, тому наше завдання зараз максимально йому протидіяти усіма можливими засобами.
✅ Протягом дня 30 квітня ми здійснювали гуманітарну роботу у Дергачах, Болибоках, Ємцях, Замірцях, Безруках, Слатине та Прудянці.
✅ Наші комунальні та екстрені служби намагаються усіма силами підтримувати роботу міських комунікацій:
☑ 30 квітня Дергачівський РЕМ відновив 8 з 10 пошкоджених зовнішніх електромереж міста, а також за локальними заявками підключив до електропостачання ще 8 об’єктів.
☑ Зусиллями працівників газової служби відновлено газопостачання до 6-ти приватних будинків у Дергачах. Тривають ремонтні роботи газорозподільчої системи у Слатине.
Тримаймося та молимося за наших захисників! Слава Україні!
![](/storage/news/galleries/8ecf515b1620594c0dd47f0ccc477b44.jpg)
![](/storage/news/galleries/c37ee55b2eb287be53e77b7a0a68a758.jpg)
![](/storage/news/galleries/09cd0adda4172c55a9f0f19072f11136.jpg)
![](/storage/news/galleries/3dffb94823f48ed29e0ab73e5409d160.jpg)
![](/storage/news/galleries/1efa5d5e0bc238023e0ddb56e9a7e107.jpg)
![](/storage/news/galleries/1119a12a9ba0c128af0b757b051ea5d6.jpg)
![](/storage/news/galleries/feea730d14c8a1f2a8e64d1a4d4b555f.jpg)
![](/storage/news/galleries/2fe01d94ea044af4da4ae8806dec8aff.jpg)
![](/storage/news/galleries/49d6bc95e6e76b13bea5d6b56858e738.jpg)