Працюємо разом над відновленням громади! 30 червня
⚠ На 127-й день війни Росії проти України ворожі сили наносили удари зі ствольної та реактивної артилерії по Дергачам, Слатиному, Прудянці, Новому, Руській Лозовій, застосовували важку броньовану техніку в районі Цупівки, Дементіївки, Питомника.
⚠ Проходівський, Козачолопанський округи та більша частина Токарівського старостату окуповані. Збройні сили України продовжують бої за звільнення північної частини Дергачівщини.
✅ Минулої доби ми роздавали продовольчу та санітарно-гігієнічну допомогу в Дергачах і Слатиному. В Дергачівській центральній лікарні та Центрі первинної медико-санітарної допомоги місцеві мешканці також можуть отримати ліки, які є в наявності. По старостинським округам теж періодично розвозяться медикаменти.
✅ Наші комунальники здійснювали покіс трави у місті. Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою і ДВП контури 16-ти вікон у пошкоджених приватних будинках, відремонтували 3 дахи в оселях пенсіонерів. Загалом, з моменту створення добровольчих бригад у квітні поточного року, членами організації було відремонтовано 71 дах, закрито контури 586-ти вікон і виконано 54 інших ремонтних робіт.
✅ Дергачівські енергетики відновили 10 пошкоджених міських електромереж та підключили світло 10-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили подачу блакитного палива 10-м абонентам.
Працюємо на перемогу України! Героям слава!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/0d955957c74944e14eb32e4614e6c4a8.jpg)
![](/storage/news/galleries/1a29fc9421f540d468ecc81c98a7ba64.jpg)
![](/storage/news/galleries/b14bb005654f591ca176a0daec471160.jpg)
![](/storage/news/galleries/9605ead634e1e6cebb6eb3977693d17e.jpg)
![](/storage/news/galleries/00f514153beb72d399497632db37236a.jpg)
![](/storage/news/galleries/72dfbd61ebb7faa8313c3b7bfa744d15.jpg)