Працюємо разом над відновленням громади! 30 березня
❗Протягом останньої доби окупанти інтенсивно та цинічно бомбили цивільні об’єкти нашої громади. Постраждали Прудянка, Слатине, Безруки, та найбільше – Дергачі. У місті повністю зруйновано одну з адміністративних будівель міської ради, серйозно пошкоджено багато приватних будинків у різних районах, тягові підстанції, знеструмлено декілька вулиць.
❗Щонайменше одна людина загинула і троє отримали поранення. Через постійні обстріли отримати більше інформації про кількість постраждалих поки що не вдається.
✅ Працівники ДСНС, швидкої допомоги і Дергачівського РЕМу протягом дня продовжували виконувати свою роботу, рятуючи людські життя та інфраструктуру Дергачівщини.
⚠ У Козачолопанському, Токарівському, Проходівському, Русько-Лозівському старостинських округах і в Цупівці Прудянського округу неможливо відновити гуманітарну роботу у зв’язку з російською окупацією цих територій.
✅ Незважаючи на складні обставини, ми надаємо гуманітарну допомогу там, де можемо. Сьогодні пакети з продовольством отримали жителі Слатине, Безруків, а також сіл у передмісті Дергачів.
Хочу висловити окрему подяку координатору Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку РЕГІОНЕТ Олександру Дудці, керівнику сектору проєкту SURGe «Супровід урядових реформ в Україні» Тетяні Лебухорській, компанії Alinea International, Церкві євангельських християн-баптистів (місія «Hungry for life»), а також нашому волонтеру Костянтину Піддубному за сприяння у наданні продовольчих, санітарно-гігієнічних товарів, одягу і медикаментів для наших громадян.
Разом зробимо більше і обов’язково здобудемо перемогу!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/4e18951cae0f03a402229d0428815818.jpg)
![](/storage/news/galleries/7ebf7f0366c7506f61fd14a438b2af0f.jpg)
![](/storage/news/galleries/83da1b780c7016c95c8d355b58921353.jpg)
![](/storage/news/galleries/2dce8c6de0c91175b101b1c989a14e49.jpg)
![](/storage/news/galleries/5cf70ffec87202f75416a9fbea4dad96.jpg)
![](/storage/news/galleries/ceb2cc5444f45796af6ca192119a1f56.jpg)
![](/storage/news/galleries/bbebbfc9ca2f6e69f64edb782ac1472a.jpg)