Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 3 серпня

Новини
04.08.2022

⚠ На 161-й день російсько-української війни окупанти цілили з артилерії по Дергачам, Безрукам, Слатиному, Прудянці, Дементіївці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій, били з танків і мінометів по Цупівці, Прудянці, Дементіївці, Питомнику. Внаслідок обстрілів у Дергачах 46-річний чоловік отримав поранення середньої важкості, у місті пошкоджено декілька приватних будинків та перебито електромагістралі в одному з районів.

⚠ Бойові дії на лінії фронту тривають. Збройні сили Україну утримують позиції в районі Козачої Лопані, під Цупівкою, у Дементіївці та Питомнику.

✅ 3 серпня працівники та депутати Дергачівської міської ради спільно з волонтерами проводили гуманітарну роботу в Дергачах, у всіх навколишніх селах (Болибоки, Маслії, Білаші, Шовкопляси, Ємці, Замірці, Семенівка) та у селищі Слатине.

✅ Члени Корпусу громадської безпеки закрили плівкою контури 12-ти вікон у пошкоджених приватних та адміністративних будинках, відремонтували 1 дах та відновили 1 паркан.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 11-ти міських електромереж, а також підключили світло 11-м абонентам.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.

Тримаймося! Все буде Україна!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

 
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше