Працюємо разом над відновленням громади! 3 серпня
⚠ На 161-й день російсько-української війни окупанти цілили з артилерії по Дергачам, Безрукам, Слатиному, Прудянці, Дементіївці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій, били з танків і мінометів по Цупівці, Прудянці, Дементіївці, Питомнику. Внаслідок обстрілів у Дергачах 46-річний чоловік отримав поранення середньої важкості, у місті пошкоджено декілька приватних будинків та перебито електромагістралі в одному з районів.
⚠ Бойові дії на лінії фронту тривають. Збройні сили Україну утримують позиції в районі Козачої Лопані, під Цупівкою, у Дементіївці та Питомнику.
✅ 3 серпня працівники та депутати Дергачівської міської ради спільно з волонтерами проводили гуманітарну роботу в Дергачах, у всіх навколишніх селах (Болибоки, Маслії, Білаші, Шовкопляси, Ємці, Замірці, Семенівка) та у селищі Слатине.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки закрили плівкою контури 12-ти вікон у пошкоджених приватних та адміністративних будинках, відремонтували 1 дах та відновили 1 паркан.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 11-ти міських електромереж, а також підключили світло 11-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.
Тримаймося! Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/cc07491dd7305539d616c086896ba194.jpg)
![](/storage/news/galleries/76439ee7e7c913a4a7a5ae0d20af77d9.jpg)
![](/storage/news/galleries/becdfcaac7e1b408cd52025368f525ae.jpg)
![](/storage/news/galleries/88726ee88b5598e4575225d3c2a5041d.jpg)