Працюємо разом над відновленням громади! 3 квітня
❗Окупанти вкотре цинічно обстріляли житловий сектор міста Дергачі. Щонайменше троє людей загинули, семеро отримали поранення різних ступенів важкості.
⚠ В окупованих Русько-Лозівському, Проходівському, Токарівському, Козачолопанському старостинських округах та селі Цупівка Прудянського округу ситуація не змінюється. Ворожі військові продовжують блокувати ці території, тому ми не можемо проводити там гуманітарну роботу. Через це у північно-східній частині Дергачівщини поступово настає гуманітарна катастрофа.
⚠ Ми робимо все можливе для відновлення електроенергії та зв’язку у старостатах громади, але через роботу ворожих снайперів та замінування підходів до високовольтних ліній, немає жодної надії, що це вдасться зробити найближчим часом.
✅ Незважаючи на обстріли, сьогодні нам вдалося направити гуманітарну допомогу до Прудянки, Слатине та Лещенків. Жителі підконтрольних Україні старостинських округів також мають змогу отримати найнеобхідніші ліки у місцевих амбулаторіях, а дергачівці – у стаціонарі лікарні та в Центрі первинної медико-санітарної допомоги.
✅ Протягом дня газова служба здійснювала аварійні роботи на пошкодженому газогоні до Ємців та Шовкоплясів, працівники Дергачівського РЕМу продовжили відновлювати пошкоджені електролінії у місті, комунальники працювали над підтриманням благоустрою.
Тримаймося! Україна обов’язково переможе!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/747b8f0b3414b399b5f58622fbe63bda.jpg)
![](/storage/news/galleries/8047f94f8f9880c17866516cee9f68ab.jpg)
![](/storage/news/galleries/c64167e382d7e8a4f3623968cc26e30d.jpg)
![](/storage/news/galleries/f4e52370256a356bf829f48a316e703b.jpg)
![](/storage/news/galleries/eb7b4bf1fb775e39a0c6f57865679535.jpg)
![](/storage/news/galleries/0a3bab936137c38f768b9e934f8b8bdb.jpg)
![](/storage/news/galleries/c5c6cc7a932d880a028f6b9342217bcf.jpg)