Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 3 червня

Новини
04.06.2022

⚠ Протягом минулої доби окупанти продовжили обстрілювати з артилерії Дергачі, Безруки, Слатине, Руську Лозову, Питомник, здійснювали обстріли Прудянки, Дементіївки, Цупівки з мінометів, танків і повітряної техніки.

⚠ Ворожі війська поки що контролюють Козачолопанський і Проходівський старостинські округи, а також більшу частину Токарівського старостату. Збройні сили України ведуть бої за звільнення Цупівки та Великих Проходів.

✅ 3 червня працівники Дергачівської міської ради, соціальних служб та волонтери видавали продовольчу і гігієнічну допомогу у різних районах міста Дергачі.

✅ Комунальні служби спільно з членами Корпусу громадської безпеки працювали над благоустроєм міста: продовжили розчистку завалів, відремонтували дахи 4-х пошкоджених будинків у людей похилого віку, закрили плівкою контури 14-х вікон в оселях мешканців.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу відновили 21-у пошкоджену електролінію та підключили світло 22-м абонентам.

✅ Робітники Харківгазу за добу відновили газопостачання 6-м домоволодінням.

Бажаю всім здоров’я та терпіння! Працюємо далі!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

 
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше