Працюємо разом над відновленням громади! 3 березня
За сьогоднішній день:
✅ Тривали обстріли селища Слатине. У Дергачах ворожа авіація нанесла удари по житловим кварталам та об'єктам цивільної промислової інфраструктури. Зруйнована мебельна фабрика "Папа Карло", є один поранений, якого доставлено до Дергачівської центральної лікарні.
✅ Працівники Дергачівського району електромереж, незважаючи на обстріли, продовжують відновлювати електропостачання у населених пунктах громади.
✅ Міські комунальні служби, а також медичні заклади продовжують виконувати свою роботу.
✅ Забезпечується порядок зусиллями місцевих громадських дружин.
✅ Вирішуються питання гуманітарного характеру. Попри все, намагаємось допомагати малозахищеним верствам населення. Продовжуємо комунікацію з підприємцями та аграріями з цього приводу. До старостатів за можливості поставляємо продовольство та ліки.
Дякую всім! Разом переможемо!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/f7c57a0076811eddcb226bc6cd0deeb8.jpg)