Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 29 липня

Новини
30.07.2022

⚠ На 156-й день російсько-української війни окупанти активно обстрілювали з артилерії Дергачі, Безруки, Слатине, Прудянку, Цупівку, Дементіївку, Нове, Питомник і Руську Лозову. Внаслідок обстрілів зазнали руйнувань житлові і господарчі будівлі, у Дергачах спалахнула пожежа, яка була оперативно ліквідована рятувальниками ДСНС. На щастя, жертв та постраждалих немає.

⚠ Козачолопанський, Проходівський, більша частина Токарівського округів залишаються під окупацією. Збройні сили України не припиняють боротьбу за звільнення північної частини Дергачівщини.

✅ 29 липня працівники та депутати міської ради разом з волонтерами здійснювали гуманітарну роботу в місті Дергачі та селищі Слатине.

✅ Члени Корпусу громадської безпеки виконували роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою контури 8-ми вікон у пошкоджених будівлях та відремонтували 2 дахи в оселях самотніх пенсіонерів.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 17-ти міських електромереж, а також підключили світло 17-м абонентам.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 6-м абонентам.

Дякую усім небайдужим людям за допомогу Дергачівщині! Разом переможемо!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше