Працюємо разом над відновленням громади! 29 липня
⚠ На 156-й день російсько-української війни окупанти активно обстрілювали з артилерії Дергачі, Безруки, Слатине, Прудянку, Цупівку, Дементіївку, Нове, Питомник і Руську Лозову. Внаслідок обстрілів зазнали руйнувань житлові і господарчі будівлі, у Дергачах спалахнула пожежа, яка була оперативно ліквідована рятувальниками ДСНС. На щастя, жертв та постраждалих немає.
⚠ Козачолопанський, Проходівський, більша частина Токарівського округів залишаються під окупацією. Збройні сили України не припиняють боротьбу за звільнення північної частини Дергачівщини.
✅ 29 липня працівники та депутати міської ради разом з волонтерами здійснювали гуманітарну роботу в місті Дергачі та селищі Слатине.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки виконували роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою контури 8-ми вікон у пошкоджених будівлях та відремонтували 2 дахи в оселях самотніх пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 17-ти міських електромереж, а також підключили світло 17-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 6-м абонентам.
Дякую усім небайдужим людям за допомогу Дергачівщині! Разом переможемо!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/13c29bf9eee73d18b0591ed47b0825e2.jpg)
![](/storage/news/galleries/362468583a961e05a5c305fc2580b34d.jpg)
![](/storage/news/galleries/6f44963b5799a90fcdf857669b0ca38a.jpg)
![](/storage/news/galleries/f8985a8467f46e1f52bc6e84134faa33.jpg)
![](/storage/news/galleries/905e1301899a0d623cc03ced09408c89.jpg)