Працюємо разом над відновленням громади! 29 березня
29 БЕРЕЗНЯ. ЩОДЕННИЙ ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ
⚠ Сьогодні ворожі сили здійснювали обстріли житлових районів міста Дергачі. На щастя, ніхто з людей не помер і не отримав поранення.
⚠ Чотири наших старостати – Козачолопанський, Токарівський, Проходівський, Русько-Лозівський, а також село Цупівка Прудянського округу, – залишаються під контролем російських військ. Окупанти не дозволяють направити до цих районів гуманітарну допомогу та евакуювати звідти людей.
✅ У Дергачах, Безруківському та Слатинському округах протягом дня ми продовжили надавати гуманітарні продовольчі пакети місцевим мешканцям.
✅ Служби побутового обслуговування населення щодня підтримують життєзабезпечення Дергачівської громади, здійснюючи аварійні роботи у місті та намагаючись відновити електропостачання у старостинських округах.
♻ Існує окреме питання по вивозу сміття. Для організації цієї справи нам потрібні не лише робітники та техніка, а й пальне. Система забезпечення пальним автомобілів для гуманітарної роботи працює на межі можливостей, тому для інших завдань його не завжди вистачає. Я прошу місцевих мешканців самостійно спалювати сміття на власних подвір’ях, але дотримуватись правил пожежної безпеки:
🔸слідкуйте за процесом, щоб не допустити пожежі;
🔸не паліть вибухонебезпечні та дуже шкідливі для довкілля відходи.
Дякую за розуміння!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/cdc3ce80e219be8726f37a40a1ed4473.jpg)
![](/storage/news/galleries/72b674a876ad1865f70e8322dfef4e0c.jpg)
![](/storage/news/galleries/a820c288dca58d549141b22eec3b43fd.jpg)
![](/storage/news/galleries/8ba41a536a98a6c0419a6a35d233b42e.jpg)
![](/storage/news/galleries/6d80aeb9c8236263f6b277efebead7d9.jpg)