Працюємо разом над відновленням громади! 28 липня
❗ На 155-й день повномасштабної російсько-української війни ворожі сили обстрілювали з артилерії Дергачі, Безруки, Слатине, Прудянку, Цупівку, Дементіївку, Нове, Питомник і Руську Лозову, цілили з танків та мінометів по найближчим до фронту селищам і селам громади. Внаслідок обстрілів у Дергачах 47-річний чоловік отримав осколкове поранення. Також я з сумом вимушений повідомити, що один з поранених 27 липня мешканців Прудянки – чоловік 47-ми років – від отриманих уражень помер у лікарні. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким!
⚠ Ситуація на фронті поки що не змінюється. Наші захисники мужньо тримають оборону та ведуть запеклі бої у Цупівці, поблизу Дементіївки, Великих Проходів та на золочівсько-козачолопанському напрямку.
✅ 28 липня Дергачівська міська рада, місцеві волонтери та працівники соціальних служб роздавали гуманітарну допомогу в Дергачах, Білашах, Ємцях, Замірцях, Шовкоплясах, Болибоках та Слатиному. У Дергачівській центральній лікарні наші люди безкоштовно можуть отримати найнеобхідніші ліки за наявності.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки виконували роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою контури 14-ти вікон у пошкоджених будівлях та відремонтували 2 дахи в оселях самотніх пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 7-ми міських електромереж, а також підключили світло 7-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 8-м абонентам.
Дотримуйтесь правил безпеки і бережіть своє життя! Слава Україні!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/63d549921a901fe4a10adbf09c1b06c6.jpg)
![](/storage/news/galleries/3cac9b14ac621ce0ce010e97e1911a33.jpg)
![](/storage/news/galleries/76c37defa9b6aeeeefe558aab18ed052.jpg)
![](/storage/news/galleries/26fc79ea6a638d3585071a305e3cad37.jpg)
![](/storage/news/galleries/f81c4ecea33b5542f151e160949ee906.jpg)