Працюємо разом над відновленням громади! 28 квітня
⚡ На Дергачівщині тривають бої за звільнення наших населених пунктів. Ми отримали інформацію про те, що Збройні сили України намагаються закріпитися у Руській Лозовій. Сподіваємось на її підтвердження від обласного керівництва.
⚠ Козачолопанський, Токарівський, Проходівський старостати і Цупівка Прудянського округу, на жаль, досі перебувають під контролем окупантів. Наразі ми нічим не можемо допомогти жителям цих територій, але плануємо розпочати гуманітарну роботу відразу після їх звільнення.
⚠ Тим часом місцеві мешканці продовжують страждати від ворожих артилерійських бомбардувань. Протягом останньої доби на території громади від обстрілів загинула щонайменше одна цивільна особа, зруйновано та пошкоджено приватні будинки у Дергачах, Слатине, Прудянці та інших населених пунктах. На тимчасово окупованих територіях теж є руйнування, про які ми знаємо, але з об’єктивних причин поки що не можемо їх підтвердити.
✅ Сьогодні ми здійснювали гуманітарну роботу в Дергачах, Замірцях, Безруках, Слатине та Прудянці.
✅ Служби побутового обслуговування, комунальні та екстрені служби продовжують забезпечувати життєдіяльність громади.
☑ Зусиллями працівників газової служби 28 квітня відновлено газопостачання до 5-ти приватних будинків у Дергачах. Тривають ремонтно-відновлювальні роботи газорозподільчої системи у Слатине, але через обстріли закінчення робіт спланувати поки що неможливо.
☑ Дергачівським РЕМом відновлено 11 пошкоджених зовнішніх електромереж міста, а також за локальними заявками підключено до електропостачання ще 3 об’єкти.
Дякую кожному небайдужому за підтримку! Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/df74254626dc506e95180816443da802.jpg)
![](/storage/news/galleries/7fe491a9f039cc4b37e8822649e904a8.jpg)
![](/storage/news/galleries/b43f0860e740aef3b15240c4436ac13b.jpg)
![](/storage/news/galleries/d627d5d0f597e5a1e454a137e2845ccf.jpg)
![](/storage/news/galleries/39bcdafa96ac3b122032b0bca5d6da38.jpg)
![](/storage/news/galleries/0dc5aceb4f0792f6f3443eab415af8ef.jpg)
![](/storage/news/galleries/f2ce6259c4260ab764972de4b7d0e25f.jpg)