Працюємо разом над відновленням громади! 27 жовтня

28.10.2022

⚠️ На 246-й день російсько-української війни ворожа армія била з артилерії по населеним пунктам Козачолопанського округу з Бєлгородської області. Наші захисники завдали ударів у відповідь. Інформації про постраждалих зафіксовано не було.

✅ Триває активна гуманітарна робота у старостинських округах. Протягом вчорашнього дня:

🔹 секретар міської ради Світлана Кучеренко здійснює прийом громадян у Руській Лозовій. Там проводиться роз’яснювальна робота щодо соціальних виплат, налагоджено видачу пенсій та субсидій;

🔹 під керівництвом депутата міської ради Ігоря Нікольченка було евакуйовано вціліле устаткування з Ветеринарного ліцею: комп’ютерна, мультимедійна та оргтехніка;

🔹 депутат міської ради Олексій Степаненко разом зі старостою Прудянського округу Євгеном М’ячиковим доставили будівельні матеріали для мешканців Прудянки й Цупівки, які на сьогоднішній день досі проживають у цих зруйнованих селищах;

🔹 працівники міської ради, старости, місцеві депутати, а також волонтерські організації роздавали гуманітарну допомогу у Дергачах, старостинських округах громади та доставили продукти до санаторію «Бермінводи».

✅ Робітники Дергачікомунсервісу ліквідували прорив водогону на ділянці мережі водопостачання по вулиці Садовій у Дергачах. Водопостачання мікрорайону відновлено у повному обсязі. Також на території міста ліквідовано три стихійних сміттєзвалища, а бригадами добровольців закрито плівкою контури 11-х вікон та відремонтовано 2 дахи у пошкоджених домоволодіннях самотніх пенсіонерів.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу частково відновили електропостачання у селі Руська Лозова (район багатоповерхівок) та продовжують підключати абонентів у Козачій Лопані.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 7-м абонентам і не припиняють роботи на пошкоджених газогонах у старостинських округах.

Разом відбудуємо громаду! Слава Україні!

Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко