Працюємо разом над відновленням громади! 27 березня
⚠ На жаль, ми досі не в змозі жодним чином допомогти людям у Проходівському, Козачолопанському, Токарівському, Русько-Лозівському старостинських округах та у селі Цупівка Прудянського старостату. Ці території блокуються агресором, організація зелених коридорів неможлива.
✅ Протягом дня ми надали гуманітарну допомогу жителям Дергачів, а також Безруків, Слатине, Прудянки. Цю роботу наші відповідальні особи здійснюють щоденно незважаючи на обставини.
✅ Дергачівський район електромереж за останню добу продовжив відновлення комунікацій, пошкоджених у результаті обстрілів. Окрім цього, здійснювалася ліквідація наслідків нещодавньої негоди, зокрема прибирання дерев, що від вітру попадали на електролінії. Газова служба теж продовжила аварійні роботи, а наші комунальники намагаються щодня прибирати уламки та інше сміття, яке заважає пересуванню автомобілів по місту.
Дякую усім небайдужим за допомогу! Разом – ми сила!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/66d6b5bef27d2ee4e420d6a891afab38.jpg)
![](/storage/news/galleries/6e9b0d8322571f251483e70b205f18e1.jpg)
![](/storage/news/galleries/cc9be1f8c4e31143397beff0ba1a52f1.jpg)
![](/storage/news/galleries/f6e7e6ce662dabe25d6ac07580ccc474.jpg)
![](/storage/news/galleries/9f9eae5c103b36792198fdbb0912713e.jpg)