Працюємо разом над відновленням громади! 27-29 вересня
⚠️ На лінії державного кордону України затвердилась нова лінія фронту, там тривають постійні бойові зіткнення. Російські окупанти б’ють з артилерії та мінометів по територіям Проходівського, Токарівського, Козачолопанського округів. За останні три доби загиблих або поранених від обстрілів, на щастя, зафіксовано не було.
✅ 27-29 вересня міська рада разом з волонтерами роздавала гуманітарну допомогу у Дергачах, прилеглих до міста селах, а також у Безруках, Слатиному, Прудянці, Цупівці, Дубівці, Козачій Лопані, Руській Лозовій, Новому, Токарівці, Гоптівці та Дубівці.
✅ Учора працівниками Дергачікомунсервісу усунуто аварійну ситуацію на частині водогону по вулиці Центральній у місті Дергачі. Теплопостачальною організацією ТОВ «Теплорембуд Проект» проводяться роботи з відновлення котельні у Дергачах, яка була пошкоджена в результаті ворожих обстрілів.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки продовжують ремонт пошкоджених адміністративних будівель та допомагають самотнім пенсіонерам ремонтувати їхні домоволодіння, пошкоджені ворожими обстрілами.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу відновили електропостачання до частини села Білаші (37 домоволодінь).
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу за останні три дні обстежили мережі та підключили до газу 16-х абонентів.
Дергачівщина – це Україна! Наші захисники – найкращі!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/613b6d16e138b07bd3c79ebf58542e11.jpeg)
![](/storage/news/galleries/7198bbbbb4646c1eeee18341bab18621.jpeg)
![](/storage/news/galleries/48bf3749193d650da4aadfdc7ccb2d01.jpeg)
![](/storage/news/galleries/765ba16ff3b49467bb0d9aa06e976806.jpeg)
![](/storage/news/galleries/23547f3afc9bd2559556c2c4ede90f9b.jpeg)