Працюємо разом над відновленням громади! 26 вересня
⚠️ На 215-й день російсько-української війни окупанти завдавали артилерійських ударів по Козачолопанському, Токарівському, Проходівському старостинським округам. Ворог продовжує диверсійно-розвідувальну роботу і намагається проводити розвідку за допомогою БПЛА. Учора протягом дня по російським безпілотникам відпрацьовувала наша ППО. Постраждалих від обстрілів людей за останню добу, на щастя, не зафіксовано.
✅ 26 вересня Дергачівська міська рада разом волонтерами проводила гуманітарну роботу в Дергачах, Токарівці, Гоптівці, Руській Лозовій та Прудянці.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будівель у Дергачах, закрили плівкою контури 5-х вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 1 дах в адміністративній будівлі.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 12-х міських електроліній, а також підключили світло 12-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 8-м абонентам.
Слава волонтерам! Слава ЗСУ!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/cdb1aafdb3a7163d4676ef043d7ade13.jpeg)
![](/storage/news/galleries/26b00736ab6e9b1ffde2a1bb8bd759cb.jpeg)
![](/storage/news/galleries/d788d23ae3c840d5e99525533590fc94.jpeg)