Працюємо разом над відновленням громади! 26 травня
❗На 92-й день війни Росії проти України окупанти цинічно та інтенсивно обстрілювали населені пункти Дергачівщини з різних видів важкої зброї. У Дергачах внаслідок ворожих бомбардувань загинув один чоловік, одну жінку було поранено, зруйновано декілька приватних будинків, пошкоджено системи електро- та газопостачання, спостерігаються проблеми з мобільним зв’язком. Також дві особи зазнали поранень у Слатине. Селища та села Слатинського, Прудянського, Русько-Лозівського старостинських округів 26 травня майже без упину обстрілювались з ракетних систем залпового вогню, танків і мінометів.
⚠ Під контролем ворога залишаються Проходівський, Козачолопанський старостати, більша частина Токарівського і село Цупівка Прудянського округу. Селище Нове Русько-Лозівського старостату перебуває у «сірій зоні».
✅ Сьогодні працівники виконавчих органів міської ради за підтримки робітників соціальних служб і волонтерів видавали гуманітарну допомогу жителям Дергачів. Завтра плануємо продовжити цю роботу і в інших населених пунктах нашої громади.
✅ Робітники Дергачікомунсервісу разом з членами Корпусу громадської безпеки виконували роботи з благоустрою міста, розгрібали завали приватних будинків після обстрілів, прибирали зламані дерева у парковій зоні, здійснювали закриття контурів вікон адміністративних будівель, закладів освіти та культури (закрили плівкою 8 вікон).
✅ Працівники Дергачівського райавтодору зранку продовжили ямковий ремонт дороги Харків-Золочів-Олександрівка по вулиці Сумський шлях, однак вимушені були тимчасово припинити роботи через обстріли.
✅ Дергачівський РЕМ відремонтував 13 з 15 пошкоджених зовнішніх електромереж і за окремими заявками підключив до електропостачання ще 13 об’єктів у місті. У зв’язку з обстрілами частину робіт теж довелося перенести.
✅ Співробітники Харківгазу підключили до газопостачання 9 домоволодінь, проводили обстеження і перекриття газопопостачання на ділянках, що зазнали руйнувань.
✅ Бригади ДСНС та швидкої допомоги оперативно виконували завдання на викликах.
❗Будь ласка, бережіть власні життя наскільки це можливо, не нехтуйте правилами безпеки та не повертайтеся зараз до Дергачівської громади, якщо ви звідси виїхали!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/7458d4e6f3255db14e4850b37027a5ea.jpg)
![](/storage/news/galleries/1e0a2de33c885ac6ee816e7ca5797ec4.jpg)
![](/storage/news/galleries/07b6c5f29ee0b8c561ff706607e47c74.jpg)
![](/storage/news/galleries/bb58a66c887efd78f025e86a5fbcb7aa.jpg)
![](/storage/news/galleries/d774f4e1dfeb7f833293a7c7abc0b9a4.jpg)
![](/storage/news/galleries/6de6960b09ddd260b18248cbec794f1d.jpg)
![](/storage/news/galleries/dd99c1e803a985902ba7f935c56045c4.jpg)
![](/storage/news/galleries/e720584555ccc2c6b5c19745bf456b45.jpg)