Працюємо разом над відновленням громади! 26 липня
⚠ На 153-й день війни російська армія здійснювала артилерійські обстріли міста Дергачі, а також територій Безруківського, Слатинського, Прудянського, Токарівського, Русько-Лозівського старостинських округів. Інформація про постраждалих цивільних осіб не надходила. Також протягом останніх днів інтенсивність обстрілів нашого міста знизилась, що, імовірно, пов’язано з проблемами технічного забезпечення окупаційних військ.
⚠ У Цупівці, під Козачою Лопанню, Дементіївкою та Великими Проходами тривають важкі позиційні бої. Збройні сили України завдають суттєвих втрат російській армії.
✅ 26 липня міська рада разом з волонтерами роздавала гуманітарну допомогу мешканцям Дергачів та Слатиного.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки виконували роботи з благоустрою, закрили плівкою контури 10-ти вікон у пошкоджених будівлях та відремонтували 2 дахи в оселях самотніх пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 5-ти міських електромереж, а також підключили світло 7-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.
Слава захисникам України! Разом до перемоги!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/dacd7ebe1370ba6a3223375e72c5c763.jpg)
![](/storage/news/galleries/09f8127d5cfee6bd22b26dc98c7e6635.jpg)
![](/storage/news/galleries/0bd14c842209bcf540e638be449f43c3.jpg)
![](/storage/news/galleries/3cbe38fdd51b1f1aa2ab5de2705d30c8.jpg)
![](/storage/news/galleries/ecc70fda729a3c35692b1ae956f6f292.jpg)