Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 26 липня

Новини
27.07.2022

⚠ На 153-й день війни російська армія здійснювала артилерійські обстріли міста Дергачі, а також територій Безруківського, Слатинського, Прудянського, Токарівського, Русько-Лозівського старостинських округів. Інформація про постраждалих цивільних осіб не надходила. Також протягом останніх днів інтенсивність обстрілів нашого міста знизилась, що, імовірно, пов’язано з проблемами технічного забезпечення окупаційних військ.

⚠ У Цупівці, під Козачою Лопанню, Дементіївкою та Великими Проходами тривають важкі позиційні бої. Збройні сили України завдають суттєвих втрат російській армії.

✅ 26 липня міська рада разом з волонтерами роздавала гуманітарну допомогу мешканцям Дергачів та Слатиного.

✅ Члени Корпусу громадської безпеки виконували роботи з благоустрою, закрили плівкою контури 10-ти вікон у пошкоджених будівлях та відремонтували 2 дахи в оселях самотніх пенсіонерів.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 5-ти міських електромереж, а також підключили світло 7-м абонентам.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.

Слава захисникам України! Разом до перемоги!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

 
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше