Працюємо разом над відновленням громади! 26 квітня
⚠ За останню добу ворог не припиняв інтенсивні обстріли населених пунктів Дергачівської громади. Внаслідок артилерійських бомбардувань зруйновано декілька житлових будинків і торговельних об’єктів у Дергачах, пошкоджено електричні та газові мережі. Інформація про постраждалих на цей момент до нас не надходила.
⚠ Козачолопанський, Токарівський, Русько-Лозівський, Проходівський старостати і Цупівка Прудянського округу перебувають під контролем окупантів. На козачолопанському напрямку продовжуються активні бойові дії. Ми сподіваємось на якнайшвидше визволення усієї Дергачівщини. Це насамперед дозволить направити нашим людям необхідну гуманітарну допомогу.
✅ Сьогодні представники виконавчих органів влади, соціальних служб та волонтери здійснювали гуманітарну роботу у Дергачах, Шовкоплясах, Семенівці, Безруках і Слатине.
✅ Працівники ДСНС, швидкої допомоги, наші енергетики і газовики виконують поставлені керівництвом завдання. На аварійних ділянках щодня ведуться ремонтні роботи, але через постійні обстріли стабілізувати життя у місті, і тим паче у всій громаді, зараз неможливо. Ті, хто ще з якихось причин не виїхав з міста, мають чудово це розуміти.
Нехай береже вас Господь! Разом переможемо!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/70711a3c8c934f5f1797ad543637bf6f.jpg)
![](/storage/news/galleries/c79b4bec793cfe5c8ca8898ebd7d5920.jpg)
![](/storage/news/galleries/913644cee8b94f4ca13d7424a4178eac.jpg)
![](/storage/news/galleries/282fb0ca882e1bc4e78876f7b556d2fd.jpg)
![](/storage/news/galleries/66c9cd7c8dbf8cb90e063eaa90b3d37d.jpg)
![](/storage/news/galleries/3c6808c89ebe898c64ac82ed0f361ae9.jpg)