Працюємо разом над відновленням громади! 26 березня
⚠ Жителі Токарівського, Козачолопанського, Проходівського, Русько-Лозівського старостатів і села Цупівка Прудянського округу залишаються ізольованими на окупованій території. Зараз ми не маємо змоги будь-як допомогти їм.
✅ За минулу добу інтенсивність ворожих обстрілів знизилась. Це дозволило нашим службам побутового обслуговування відновити подачу газу у Дергачах та продовжити ремонтні роботи на електромагістралях громади.
✅ Сьогодні представники виконавчої влади і соціального сектору разом з волонтерами розвезли пакети гуманітарної допомоги по Дергачам, до навколишніх сіл, а також до Безруків, Слатине, Прудянки.
✅ Органи місцевого самоврядування, сили правопорядку та міські комунальні служби працюють відповідно до умов воєнного стану. Також у Дергачах щодня працюють пекарні, підприємці здійснюють торгівлю товарами у місті та підконтрольних Україні старостинських округах за адаптивним графіком.
Віримо у перемогу! Слава Україні!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/b7570614c9b6fc29571f6519fb1f3d0e.jpg)
![](/storage/news/galleries/7be18d0de704a315befa667b95064ced.jpg)
![](/storage/news/galleries/96587c4e333d9e028af83c2032fad46c.jpg)
![](/storage/news/galleries/449f7bfbf3b42da5865fe1b371af22ab.jpg)
![](/storage/news/galleries/b79620bb99838ac40668cce153672871.jpg)