Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 25 липня

Новини
26.07.2022

⚠ На 152-й день протистояння України повномасштабній російській агресії ворог не припиняв хаотично обстрілювати Дергачівщину. Окупанти били з артилерії по Дергачам, Безрукам, Слатиному, Прудянці, Руській Лозовій, обстрілювали з танків та мінометів Цупівку, Дементіївку, Нове і Питомник. Внаслідок обстрілів двоє слатинчан – 55-річна жінка і 70-річний чоловік – отримали середні та важкі поранення. Лікарі швидкої допомоги оперативно доставили поранених до лікарні.

⚠ Збройні сили України продовжують боротьбу за звільнення наших територій на всіх напрямках фронту. Більша частина Токарівського, а також Проходівський та Козачолопанський старостинські округи окуповані агресором.

✅ 25 липня ми проводили гуманітарну роботу в Дергачах, відправили допомогу до Безруків, Слатиного, а також до П’ятихаток для евакуйованих людей з Руської Лозової. Дякую усім волонтерам, працівникам міської ради і соціальних служб, які щодня долучаються до цієї роботи!

✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою контури 8-ми вікон у пошкоджених будинках дергачівців та відремонтували дах в оселі самотнього пенсіонера.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 12-ти міських електромереж, а також підключили світло 12-м абонентам.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 3-м абонентам.

Віримо в Україну та молимося Богу за наших захисників!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше