Працюємо разом над відновленням громади! 25 липня
⚠ На 152-й день протистояння України повномасштабній російській агресії ворог не припиняв хаотично обстрілювати Дергачівщину. Окупанти били з артилерії по Дергачам, Безрукам, Слатиному, Прудянці, Руській Лозовій, обстрілювали з танків та мінометів Цупівку, Дементіївку, Нове і Питомник. Внаслідок обстрілів двоє слатинчан – 55-річна жінка і 70-річний чоловік – отримали середні та важкі поранення. Лікарі швидкої допомоги оперативно доставили поранених до лікарні.
⚠ Збройні сили України продовжують боротьбу за звільнення наших територій на всіх напрямках фронту. Більша частина Токарівського, а також Проходівський та Козачолопанський старостинські округи окуповані агресором.
✅ 25 липня ми проводили гуманітарну роботу в Дергачах, відправили допомогу до Безруків, Слатиного, а також до П’ятихаток для евакуйованих людей з Руської Лозової. Дякую усім волонтерам, працівникам міської ради і соціальних служб, які щодня долучаються до цієї роботи!
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою контури 8-ми вікон у пошкоджених будинках дергачівців та відремонтували дах в оселі самотнього пенсіонера.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 12-ти міських електромереж, а також підключили світло 12-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 3-м абонентам.
Віримо в Україну та молимося Богу за наших захисників!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/80e2d35e99e158cc1783e0a5ad8df89f.jpg)
![](/storage/news/galleries/d7a314c6660398de98913400df9a55f0.jpg)
![](/storage/news/galleries/67e0bed9d36105f5db9fc749dd76f3e6.jpg)
![](/storage/news/galleries/974b1b8dfc3b713ec1b32caa7b9ed992.jpg)
![](/storage/news/galleries/2da8b9a0c0046dfcb0f59916e6d413a1.jpg)