Працюємо разом над відновленням громади! 25 березня
❗Російська армія щодня застосовує цинічну тактику війни проти наших громадян. Сьогодні окупанти в черговий раз нанесли бомбові удари по Дергачам, у результаті чого одна людина загинула, трьох осіб було поранено.
Через ворожі бомби постраждала цивільна інфраструктура міста, зокрема електромережа та тепломагістраль в одному з районів. Були знищені та частково пошкоджені приватні будинки.
✅ Не дивлячись на це, ми продовжуємо роботу з надання гуманітарної допомоги та забезпечення життєдіяльності громади. Сьогодні наші представники доставили пакети з продовольством до різних районів Дергачів, а також до Безруків, Слатине, Прудянки.
✅ Співробітники газової служби відновили подачу блакитного палива на Нових Дергачах і протягом найближчих днів планують зробити це по всьому місту. Дергачівський район електромереж та місцеве відділення швидкої допомоги теж продовжують виконувати свою роботу в екстреному режимі. Завдяки допомозі від Міністерства оборони України сьогодні працівники цих підрозділів отримали комплекти бронежилетів для захисту власних життів під час виконання обов’язків.
⚠ Через жорсткі обмеження, встановлені агресором на окупованих територіях, мешканці Токарівського, Козачолопанського, Проходівського, Русько-Лозівського округів і села Цупівка Прудянського старостату залишаються без світла та зв’язку. Ми не в змозі вирішити ці проблеми до звільнення наших старостинських округів, але щодня продовжуємо відповідні роботи на підконтрольній Україні частині Дергачівщини.
Ми обов'язково переможемо і разом відновимо громаду!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/2e457e6c2ce8be9c6b9058020189a75f.jpg)
![](/storage/news/galleries/b4a4c0eb0e5e668f67a270a9521ba981.jpg)
![](/storage/news/galleries/461a88a60f6ca13860842239db25ef47.jpg)
![](/storage/news/galleries/39d434c4fa047e7878efd8ebab7fc37b.jpg)
![](/storage/news/galleries/c6da7b6f58e386973d2277367afea071.jpg)
![](/storage/news/galleries/38f0f97ecae912165ad9cd20aea12d35.jpg)
![](/storage/news/galleries/5a24c729c4468088501d14a6ab67008d.jpg)
![](/storage/news/galleries/fb8db19a1c5b2f4fad688d7e5082d028.jpg)
![](/storage/news/galleries/8b1440a4565db80be7f8edd1a784a1c2.jpg)