Працюємо разом над відновленням громади! 24 травня
❗На 90-й день війни ситуація у громаді залишається стабільно напруженою. Окупанти здійснюють систематичні артилерійські бомбардування нашого міста, усіх селищ та майже всіх сіл Дергачівщини, особливо інтенсивно обстрілюючи Прудянку, Слатине, Безруки, Руську Лозову. Зранку внаслідок обстрілів Дергачів з реактивних систем залпового вогню було знищено черговий торговельно-промисловий об’єкт та пошкоджено декілька приватних будинків; загинула одна жінка, ще один чоловік отримав поранення.
⚠ Під контролем окупаційних військ перебувають Проходівський, Козачолопанський старостинські округи, більша частина Токарівського округу, село Цупівка Прудянського округу і частково селище Нове Русько-Лозівського старостату. Збройні сили України продовжують вести бої за звільнення наших населених пунктів.
✅ Сьогодні ми надавали гуманітарну допомогу у Дергачах, Шовкоплясах, Замірцях, Болибоках, Масліях, Безруках, Слатине, Руській Лозовій, а також відправили продовольчу продукцію для наших евакуйованих мешканців до санаторію «Бермінводи».
✅ Дергачівський райавтодор продовжує ямковий ремонт дороги Харків-Золочів-Олександрівка на території міста Дергачі.
✅ Наші комунальники протягом дня здійснювали покіс трави у місті, викачку каналізаційних ям на об’єктах критичної інфраструктури, а також разом із членами Корпусу громадської безпеки та іншими волонтерами проводили благоустрій території, розчищали завали зруйнованих будівель.
✅ Дергачівський РЕМ відновив 18 пошкоджених зовнішніх електромереж і за окремими заявками підключив до електропостачання 18 об’єктів у Дергачах.
✅ Робітники Харківгазу підключили до газопостачання ще 11 домоволодінь.
Віримо у ЗСУ та працюємо на перемогу!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/f7ca59075817a1b5bd585876deaf5878.jpg)
![](/storage/news/galleries/22e19e25095dfa7a782bad48b6de9b58.jpg)
![](/storage/news/galleries/3e14385d5f380947f30a730f24205e3b.jpg)
![](/storage/news/galleries/24c84f45f7265330a333c201497935bc.jpg)
![](/storage/news/galleries/cdd3e5faa1f6df0361dfc5f86ad82b1c.jpg)
![](/storage/news/galleries/3a65f03c0a65839dd1183de6bb0ba308.jpg)
![](/storage/news/galleries/2176107b84bd9246e76bd0f93e7f0a91.jpg)
![](/storage/news/galleries/3f8773444693944617d9acd6989ff66e.jpg)