Працюємо разом над відновленням громади! 23 травня
❗На 89-й день російсько-української війни ворог продовжує здійснювати бомбардування майже всіх населених пунктів Дергачівщини. Селища Питомник та Нове повністю зруйновані окупантами, у Прудянці, Слатине і Руській Лозовій майже не залишилось непошкоджених будинків, у Дергачах і Безруках є значні руйнування цивільних об’єктів. Також у Безруках внаслідок артилерійських обстрілів пошкоджено монумент пам’яті загиблих у Другій світовій війні.
⚠ Під окупацією досі перебувають Проходівський, Козачолопанський старостинські округи, більша частина Токарівського округу, село Цупівка Прудянського округу і частково селище Нове Русько-Лозівського старостату.
✅ Протягом дня Дергачівська міська рада разом з волонтерами проводила гуманітарну роботу у Дергачах, Ємцях, Шовкоплясах, Семенівці, Безруках, Слатине, Прудянці та Руській Лозовій. Людям щодня видаються необхідні продукти харчування, засоби гігієни, а також за необхідності мешканці мають змогу безкоштовно отримати потрібні ліки, які є в наявності.
✅ Незважаючи на скрутну ситуацію, центральні автошляхи ремонтуються і підтримуються у задовільному стані. Сьогодні Дергачівським райавтодором у нашому місті розпочато ямковий ремонт дороги Харків-Золочів-Олександрівка.
✅ Працівники Дергачікомунсервісу та члени місцевого Корпусу громадської безпеки приступили до розчищення завалів будівлі міської ради, знищеної окупантами у березні.
✅ Дергачівський РЕМ відновив 12 пошкоджених зовнішніх електромереж і за окремими заявками підключив до електропостачання 12 об’єктів у Дергачах.
✅ Співробітники Харківгазу підключили до газопостачання ще 9 домоволодінь.
Віримо у нашу перемогу і працюємо заради неї! Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/853ec79f6a5fae6d628c7c0b1588f89c.jpg)
![](/storage/news/galleries/b3ea11e75835c63d76fe1f2c6f22cfdc.jpg)
![](/storage/news/galleries/5ec179e3e4d04daf2ad8a627308f671a.jpg)
![](/storage/news/galleries/84d9b0d0badc65508e90e479cb7ea9bd.jpg)
![](/storage/news/galleries/3a6394d6f53ac0ce37967b54f9f33844.jpg)
![](/storage/news/galleries/fd4e6b59956e96ad9bc68cc47bdb3d02.jpg)
![](/storage/news/galleries/f033c53473aa3ca4b74c67574017ba16.jpg)
![](/storage/news/galleries/e691dbf31025a5c870c5d4cf796df760.jpg)