Працюємо разом над відновленням громади! 23 квітня
⚠ Протягом останньої доби Збройними силами України були взяті під повний контроль Безруки, Слатине та Прудянка. У Русько-Лозівському, Проходівському, Козачолопанському, Токарівському старостататах і Цупівці Прудянського округу зараз досі тривають бойові дії, тому ми сподіваємось на якнайшвидше визволення цих територій від окупантів.
❗Водночас ворожі сили не припиняли артилерійські обстріли цивільних об’єктів Дергачівщини. На жаль, внаслідок влучання снаряду в один з приватних будинків у Слатине загинуло двоє осіб.
✅ Незважаючи на обстріли, сьогодні ми активно розвозили гуманітарну допомогу у Дергачах, Ємцях, Замірцях, Шовкоплясах, Болибоках, Безруках, Слатине та Прудянці.
✅ Міські медичні заклади, працівники комунальної сфери та співробітники екстрених служб, розташованих на території громади, як завжди виконували свої безпосередні обов’язки, лікуючи пацієнтів і здійснюючи аварійні роботи на різних ділянках, де це можливо.
Хочу проінформувати вас щодо відновлення електроенергії у Безруківському, Слатинському та Прудянському старостатах, а також в районі вулиць Пушкіна-Лермонтова-Маяковського міста Дергачі. Ці території живляться від однієї високовольтної лінії. Хоча наші військові й отримали оперативний контроль у вказаних старостатах, під’їзди до високовольтної лінії досі заміновані, а обстріли не припиняються. Тому поки що немає змоги подати туди світло.
Бажаю усім Божого Благословення на добрі справи! Слава українським воїнам!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/b39aa22194d5f225f2060e61645ae633.jpg)
![](/storage/news/galleries/2710512aa35adc09e989f1e5f6615d3d.jpg)
![](/storage/news/galleries/b789d4bac03b88b803386a57b5cba407.jpg)
![](/storage/news/galleries/386072e9bcc5a4aab18b0f7bcd6dfb53.jpg)
![](/storage/news/galleries/980395d5ddec7327de364570ec358275.jpg)