Працюємо разом над відновленням громади! 23 березня
⚠ Минула доба на території громади була відносно спокійною, загиблих чи поранених у результаті ворожих обстрілів не зафіксовано.
❗Російські війська продовжують блокувати доступ до Токарівського, Козачолопанського, Проходівського, Русько-Лозівського старостатів, до села Цупівка Прудянського старостату. Відправити туди гуманітарну допомогу або організувати евакуацію населення звідти неможливо.
✅ За останню добу ми відправили гуманітарне продовольство до Слатине, Прудянки, Безруків, Лещенків, Ємців, Шовкоплясів, а також розвозили продукти по Дергачам.
✅ Житлово-комунальні служби завершують відновлення електроенергії у місті, але я знову хочу звернутися до дергачівців з проханням максимально економно користуватися електроприладами, щоб не перезавантажувати систему.
Мешканці старостинських округів поки що залишаються без світла, роботи на високовольтних магістралях тривають.
Україна – понад усе! Разом переможемо!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/65a70df0f239eb1ab22cbb516517484e.jpg)
![](/storage/news/galleries/ee1353ca17d75c931ef3f0f1967b69b8.jpg)
![](/storage/news/galleries/af6f5e7e6c4a0edd3866b4e5a517cfa9.jpg)
![](/storage/news/galleries/bf2503d5eaf9130b4bf510100ab54bea.jpg)
![](/storage/news/galleries/dbe5753e1c54ba3808f54c33894fa14f.jpg)