Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 23-24 липня

Новини
25.07.2022

⚠ Протягом останніх двох діб ситуація в громаді залишалася стабільно напруженою. Окупанти періодично обстрілювали майже всі підконтрольні Україні населені пункти Дергачівщини. Особливо активно били з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії по Руській Лозовій, Питомнику, Дементіївці, Цупівці, Прудянці. Інформацію про загиблих чи поранених цивільних осіб ми не отримували.

⚠ Сили оборони України міцно тримають оборону та здійснюють атаки на позиції ворога в районі Цупівки, Дементіївки та Великих Проходів.

✅ 23-го і 24-го липня працівники міської ради здійснювали гуманітарну роботу в Дергачах до доставили продовольчу допомогу для наших евакуйованих мешканців у Бермінводи.

✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою контури 8-ми вікон у пошкоджених домоволодіння дергачівців та допомогли самотнім пенсіонерам відремонтувати 3 дахи.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 5-ти міських електромереж, а також підключили світло 5-м абонентам.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 4-м абонентам.

Дякую усім небайдужим громадянам, які на добровільних засадах допомагають ремонтувати дахи, розбирати завали, розвозити гуманітарну допомогу! Пишаюсь тим, що ми крокуємо до перемоги разом!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше